Avantajlı Kayıtlar İçin En İyisi Çınar'ı Seçin!

Teşvik Bizden

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Veli İlişkileri Uzmanımız sizlere ulaşacaktır. Müsait olduğunuz saatleri not kısmında belirtebilirsiniz.

ÇES kapsamında avantajlı kayıt fırsatları

Çeyrek asrı aşkın tecrübemiz ile etkin ve kapsamlı eğitim

GEMS eğitim modeli ile aktif gelişim

Yaparak ve yaşayarak öğrenme için, 18 farklı Yaşam Becerileri Merkezi Atölyesi

Yabancı (native) öğretmenlerden Dünya Standartlarında Yabancı Dil Eğitimi

Erken dönemde sevgi ile şekillenen Manevi Eğitim

Nitelikli Öğretmen Kadrosu ve Çınar Eğitim Modeli ile başarının temeli ilkokulda atılıyor

Yetenekleri keşfeden ve geliştiren (ÇI-TA) Çınar Tanılama Sistemi

Nitelikli Öğretmen Kadrosu ve Çınar Sınavlara Hazırlık Sistemi ile LGS’de Büyük Başarı

Semi-Prep Class yarı zamanlı İngilizce Hazırlık Sınıfı

Üniversite Sınavında Türkiye’nin en önemli dereceleri Çınar’da

Çınar Sınavlara Hazırlık Sistemi ile YKS’de üstün başarı

Beyaz Bayrak Sertifikalı temiz okul

7/24 Güvenli Okul
(profesyonel güvenlik sistemi)

Helal gıda sertifikalı sağlıklı beslenme

Başarılı ve Erdemli Nesillerin Anaokulu’nda Nasıl Bir Eğitim?

Çınar Koleji olarak, eğitim sektöründe çeyrek asırlık tecrübemiz ile 4 kampüsümüzde başarılı ve erdemli nesiller yetiştiriyoruz. Okulumuzda tüm öğrencilerimizi okul öncesi (anaokulu), ilkokul, ortaokul ve lisede etkin-kapsamlı eğitim ve öğretim sistemi ile eğitiyoruz.

GEMS Eğitim Modeli İle Aktif Gelişim

Heyecan verici, etkili fen ve matematik etkinliklerini sınıflara taşıyan GEMS Eğitim Modeli öğrencilerimizin bilimsel bakış açısını zenginleştiriyor.

Yaşam Becerileri Merkezi: Yaparak ve Yaşayarak öğrenmek için tasarlanmış 18 Farklı Atölye

18 farklı atölyeden oluşan Türkiye’nin İlk Yaşam Becerileri Merkezi’nde, mutfak sanatları atölyesinden, dramaya, düşünme becerilerinden, mekatronik ve kodlamaya birçok alanda öğrencilerimiz yaparak ve yaşayarak hayatı öğreniyorlar.

Nitelikli Öğretmen Kadrosu ve ÇEM ile başarının temeli ilkokulda atılıyor

İlkokul eğitiminde öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları akademik eğitim, nitelikli öğretmen kadrosu, Çınar Eğitim Modeli (ÇEM), etkin PDR hizmetleri, ilgi, sevgi ve nitelikli eğitim Çınar Koleji’nde!

Yetenekleri Keşfeden ve Geliştiren (ÇI-TA) Çınar Tanılama Sistemi

Geleceğin sanatçıları, sporcuları ve bilim insanlarını yetiştirmek için öğrencilerimizin sanat, spor, bilim ve daha birçok alanda yeteneklerini keşfediyor “Çınar Tanılama Sistemi” ile takip ediyor ve geliştiriyoruz. Resim, müzik, karate do, vb. çalışmalar ile öğrencilerimizi mutlu ediyoruz.

Fen Liseleri ve Nitelikli Okulları Çınar LGS programları ile kazandırıyoruz.

2023 LGS'de büyük başarı gösterip, Fen liselerine 23 öğrenci, resmi proje okullarına 79 öğrenci kazandırdık. Ortaokul eğitiminde öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları akademik eğitim, nitelikli öğretmen kadrosu, ÇEM eğitim modeli, etkin PDR hizmetleri, ilgi, sevgi ve nitelikli eğitim Çınar Koleji’nde! Fen liselerine hazırlık, özel proje okullarına ve nitelikli okullara hazırlık sistemi, Bireyselleştirilmiş Etütler ile öğrencilerimiz sınavlara hazır!

Semi-Prep Class / Yarı Zamanlı Hazırlık Sınıfı ile Dünya Standartlarında Yabancı dil

Küçük yaşlarda temeli atılan dünya standartlarında yabancı dil eğitimi ile öğrencilerimiz native (yabancı) öğretmenlerden yabancı dil eğitimi alıyorlar. Renkli ve eğlenceli metotlar ile yabancı dil kabiliyetlerini artırıyorlar. Mind English – English Town sistemi ve Trinity sınavlarına hazırlık sistemi ile yaşamla iç içe yabancı dil eğitimi... Sem-Prep Class / Yarı Zamanlı Hazırlık Sınıfı ile 9 saat yerli, 6 saat native öğretmen eşliğinde 15 saat yabancı dil eğitimi. MEB müfredatına uygun MYS çalışmaları ile aktif yabancı dil eğitimi veriyoruz.

Değerlerimizi Yaşayarak ve Yaşatarak “Değerler Eğitimi” Veriyoruz.

Başarılı ve Erdemli Nesiller yetiştirmek için Çınar Koleji’nde öğrencilerimize küçük yaşlardan itibaren etkin değerler eğitimi veriyoruz. Kur’an-ı Kerim okuma, Peygamberimizin Hayatı (Siyer), günlük dualar, abdest ve namaz gibi temel ibadetleri değerler eğitimi çalışmaları ile öğretiyoruz. Sevgi, hoşgörü, sorumluluk, adalet duygusu, selamlaşma, yardımseverlik ve temizlik gibi birçok konuda öğrencilerimizi bilinçlendiriyoruz.

Üniversite Sınavında Türkiye’nin en önemli dereceleri Çınar’da

YKS’deki başarılarımız ile Türkiye’nin ve dünyanın en önemli üniversitelerine nitelikli öğrenci kazandırdık.

Dünya Standartlarında Yabancı dil Eğitimi

Erken dönemde temeli atılan dünya standartlarında yabancı dil eğitimi ile öğrencilerimiz Native (Yabancı) öğretmenlerden yabancı dil eğitimi alıyorlar. English Town ile günlük pratik yabancı dil öğreniyor; MUN – Model Birleşmiş Milletler Öğrenci Konseyi’nde okulumuzu temsil ediyoruz.

Güvenlik, Beslenme ve Hijyen…

Öğrencilerilerimizin en büyük ihtiyacı güven ve sağlıktır. Beyaz bayrak sertifikası (Temiz Okul), gıda güvenlik sistemi, Helal Gıda Sertifikalı ürünler ve profesyonel güvenlik kadrosu ile öğrencilerimizin yanı başındayız.

Başakşehir Kampüsü

212 487 25 25

Esenyurt Kampüsü

212 881 80 80

Çekmeköy Kampüsü

216 429 80 80